FOTO Dabrovi u Graberju pružili dobar otpor Nexeu, naročito u prvom poluvremenu Foto: Krešimir Đurić

FOTO Dabrovi u Graberju pružili dobar otpor Nexeu, naročito u prvom poluvremenu

| 16.4.2024. u 20:28h | Objavljeno u Sport

U utakmici 7. kola Lige za prvaka Paket 24 Premijer rukometne lige večeras je u dvorani u Graberju momčad GRK Varaždina 1930 izgubila od Nexea iz Našica rezultatom 32:26, poluvrijeme 15:14 za goste.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, u kojem je varaždinski sastav pružio dobar otpor favoriziranim gostima, koji su na odmor otišli s golom prednosti, Nexe je do pobjede došlo boljom igrom u nastavku susreta.

Domaćin je napravio nekoliko tehničkih grešaka u napadu, što su gosti iskoristili i na kraju zasluženo slavili sa šest golova razlike.

Najefikasniji na susretu bio je igrač varaždinske momčadi Matija Bajer sa 6 golova, dok su kod Nexea po 5 golova postigli Manuel Štrlek i Fahrudin Melić.

Kod varaždinskog sastava 5 je golova postigao Tin Šestak, a 4 Tin Vrbanec, dok je Marin Šutalo imao 7 obrana.

Bio je ovo šesti poraz GRK Varaždina 1930 u Ligi za prvaka, a u subotu će u varaždinskoj Areni od 19 sati ugostiti sastav Zagreba.