Seniorke ŽOK Ivanec osvojile naslov jesenskih prvaka u 1. B HOL Sjever s maksimalnim učinkom

| 11.12.2023. u 19:46h | Objavljeno u Sport

Ženska seniorska odbojkaška ekipa Ivanca pobjedom u Petrinji nad ekipom Petrinje sa 3:1 u setovima u utakmici 10.kola 1.B hrvatske odbojkaške lige Sjever koja je ujedno bila i derbi kola, jer igrale su prvoplasirana ekipe Ivanca i drugoplasirana Petrinja, ostvarila je svoju devetu uzastopnu pobjedu u prvenstvu i ima skor od devet odigranih utakmica, maksimalan učinak od svih devet pobjeda.

Ekipa predvođena kapetanicom Barbarom Habek , pod vodstvom trenera Nikole Sabolića svladala je Petrinju u dvorani O.Š.Mate Lovraka u Petrinji u utakmici koja je trajala ukupno 101 minutu gdje se velika vodila borba u trećem setu kojega su ivanečke odbojkašice riješile u svoju korist sa 27:25.

Rezultat po setovima:20:25,25:19,27:25,25:19.Ekipa ŽOK Ivanec tako je kolo prije kraja osvojila naslov jesenskih prvakinja 1.B hrvatske odbojkaške lige Sjever sa 18 osvojenih bodova i jednom odgođenom utakmicom, druga je Petrinja sa 12, dok se na trećem mjestu nalazi Medveščak Zagreb sa 10 bodova.

Ekipa ŽOK Ivanec je u posljednjem kolu domaćin OK Sisak i na najboljem je putu da se plasira u viši rang natjecanja .