Kovačić i Rozman zlatni, Ciglar i Kalajdžija srebrni

Članovi Karate kluba Varaždin nastupili su na turnirima u Slavonskom Brodu i Križu te osvojili četiri medalje.

Turnir u Slavonskom Brodu okupio je 350 natjecatelja iz Hrvatske i BiH-a, a Ivona Ciglar je kod kadetkinja do 50 kilograma osvojila drugo mjesto. Jednaki broj natjecatelja iz Hrvatske, BiH-a i Austrije nastupio je u Križu, a trojica varaždinskih karatista osvojili su dva zlata i srebro.

Tibor Kovačić bio je prvi u kategoriji učenici preko 46 kilograma. Isti uspjeh ponovio je Lovro Rozman kod učenika do 46 kilograma, a Dorian Kalajdžija došao je do drugog mjesta kod mlađih kadeta do 48 kilograma.