FOTO Varaždin golom Kolarića u 90. minuti pobijedio Cibaliju i učvrstio se na prvom mjestu Foto: Krešimir Đurić

| 19.2.2022. u 16:53h | Objavljeno u Sport

Kraj utakmice, Varaždin je došao i do druge uzastopne pobjede, u teškoj utakmici te zadržao vodeće mjesto na tablici.

GOOOOL Golom Kolarića u 90. minuti Varaždin poveo 1:0. Išao je napad Varaždina po lijevoj strani i kada su svi očekivali ubačaj, Kolarić je gađao i pogodio mrežu Baždarića.

U 86. minuti izmjene kod Varaždina umjesto Teklića i Škaričića u igri su Topić i Domjanić.

U 85. minuti Postonjski iz slobodnog udarca s oko 26 metara loptu šalje preko gola.

U 78. minuti Šego je ušao u kazneni prostor po likevoj strani i ubacio, navodno je lopta pogodila u ruku Ipasegija, ali se sudac nije oglasio.

U 74. minuti druga izmjena kod gostiju, igru je napustio kapetan Jelić, a ušao Perić - Komšić.

U 71. minuti zatresla se greda gola Sentića.

U 69. minuti izmjena kod Cibalije, izašao je Smajić, a ušao Miljanić.

U 64. minuti nakon dobre akcije po desnoj strani Teklić je ušao pred golmana Baždarića, kojeg nije uspio svladati.

U 60. minuti izmjena kod Varaždina, umjesto Brodića ušao je Herrera.

U 50. minuti brza kontra Varaždina, Šego je došao pred gol gostiju, ali i neprecizno pucao.

Počelo je drugo poluvrijeme izmjena kod domaćina, umjesto Posavca u igri je Igrec.

Kraj prvog poluvremena, u kojem nije bilo golova iako je bilo prilika na obje strane, a dojam je da je Varaždin oštećen za kazneni udarac.

Dvije minute sudačke nadoknade vremena.

U 42. minuti opomenut je Išasegi.

U 41. minuti sjajna obrana Sentića nakon udarca Bajića s tri metra glavom, nakon brze kontre gostiju i ubačaja s desne strane.

U 40. minuti opomenut je Mešanović.

U 35. minuti Postonjski je pucao po zemlji sa 16 metara, pored desne vratnice.

U 29. minuti Brodić je u napadu bio po desnoj strani i pogodio vanjski dio mreže.

U 27. minuti velika prililka za Varaždin, nakon ubačaja se desne strane lopta je na pet metara došla do Postonjskog, koji je pucao jako ali preko gola.

U 25. minuti akcija Varaždina po desnoj strani, Šego daje za Teklića koji puca, ali nedovoljno jako za golmana gostiju.

U 19. minuti Brodić s oko 20 metara puca po sredini gola u ruke Baždarić.

U 9. minuti akcija Varaždina po desnoj strani, izmjena lopte između Teklića Šege, napadač Varaždina ušao u kazneni prostor, gdje ga je srušio golman Cibalije, ali sudac se nije oglasio.

U 4. minuti akcija gostiju po lijevoj strani, pucao Bajić glavom pored gola.

Momčad Cibalije počela je u sastavu: Baždarić, Išasegi, Bajić, Sopić, Osmić, Bubnjar, Džaja, Jelić, Smajić, Dogan  i Mešanović.

Varaždin će utakmicu početi u sastavu: Sentić, Bagadur, Brodić, Postonjski, Teklić, Posavec, Šego, Lusavec, Kolarić, Škaričić i Senić. Na klupi su Zelenika, Crnčec, Herrera, Igrec, Vugrinec, Belcar, Jagić, Topić i Domjanić.

Varaždin je u proljetni nastavak prvenstva ušao pobjedom u derbiju nad Orijentom 1919, a Cibalija je izgubila kod Opatije.

U 15 sati na Gradskom stadionu u Varaždinu počeo je susret 17. kola Druge HNL između vodeće momčadi lige Varaždina i Cibalije.