FOTO Podravina i Varteks ostvarili nove pobjede u 3. kolu Treće NL Sjever Foto: Dražen Novosel

FOTO Podravina i Varteks ostvarili nove pobjede u 3. kolu Treće NL Sjever

| 2.9.2023. u 18:58h | Objavljeno u Sport

Županijski predstavnici ostvarili su nove pobjede u današnjim utakmicama 3. kola Treće NL Skupina Sjever. Podravina je na svom stadionu u Ludbregu pobijedila Viroviticu 2:1. Strijelci za Podravinu bili su Mario Sačer u 3. minuti i Domagoj Banec u 75. minuti nadmetanja.

Kod rezultata 1:0 Podravina u 43. minuti nije iskoristila kazneni udarac, točnije udarac Samboleca vratar Virovotice je obranio.

Od 77. minute gosti su imali igrača manje na terenu jer je drugi žuti, automatski crveni karton dobio Drago Špoljar, inače strijelac gola za goste, a koji je prvi puta "požutio" u 57. minuti susreta.

Varteks je na stadionu Sloboda u Varaždinu svladao Koprivnicu 4:0. Po dva gola na susretu postigli su Dejan Glavica u 44. i 85. minuti i Matija Kanceljak u 63. i 66. minuti susreta.