FOTO Kup ŽNS-a: Novi Marof uoči uzvrata u Ludbregu ima dva gola prednosti protiv Podravine Foto: Martin Novosel

| 3.5.2023. u 20:53h | Objavljeno u Sport

U današnjem prvom susretu polufinala Kupa ŽNS-a između Novog Marofa i Podravine, Novi Marof je slavio sa 2:0 protiv favorizirane momčadi iz Ludbrega. Oba gola su pala u ranoj fazi prvog poluvremena, Karlo Pečnik je zabio za vodstvo od 1:0 u 8. minuti susreta, dok je konačnih 2:0 postavio Karlo Šilinić u 13. minuti susreta.

S obzirom da je Novi Marof član Elitne lige, a Podravina 3. HNL Sjever, ova pobjeda je velika za domaćina, a također razočaravajuća za goste te će Podravina na domaćem terenu u Ludbregu u uzvratnom susretu, koji je na rasporedu 17. svibnja u 17 sati, morati uvelike pokazati bolju igru od današnje.