FOTO Bednja svladala Polet (T) u Tuhovcu i izborila osminu finala Kupa ŽNS Varaždin Foto: Martin Novosel

VV | 13.8.2023. u 20:48h | Objavljeno u Sport

Bednja je kao favorit danas gostovala kod Polet u Tuhovcu u sklopu 16-ine finala kupa varaždinskog Županijskog nogometnog saveza te je slavila s uvjerljivih 4:0.

Svi golovi su pali u drugom poluvremenu. Prvi je mrežu domaćina načeo Ante Kulji pogotkom u 47. minuti, na 2:0 je povisio Richard Rodrigues de Paula u 69. minuti, na 3:0 prednost je povećao Ivan Ptiček u 71. minuti, dok je konačnih 4:0 postavio Marin Mašić pogotkom u 76. minuti susreta.

U osmini finala, Bednja će na domaćem terenu dočekati Karlovec u utakmici koja će se igrati 6. rujna u 17 sati.

SUBOTA: 12.08.2023.:
VŽ TOPLICE: Mladost (VT) - Podravina 0-5
JALŽABET: Plitvica (S) - Jalžabet 1-2
HRASTOVSKO: Zadrugar - Mladost (S) 9-1
KARLOVEC: Karlovec - Lepoglava 2-1
HRŽENICA: Radnički - Zelengaj 2-1
VIDOVEC: Budućnost - Nedeljanec 2-4
MARGEČAN: Mladost (M) - Dubravka-Zagorac 2-0