Elitna liga: Nova pobjeda Budućnosti, Nedeljanec slavio na gostovanju Foto: Martin Novosel

Elitna liga: Nova pobjeda Budućnosti, Nedeljanec slavio na gostovanju

vv | 14.4.2024. u 20:35h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta 20. kola Elitne lige, Budućnost je na domaćem terenu nastavila s pobjedama, ostvarili su treću u nizu, ovaj puta su svladali Jalžabet sa 2:0. Oba gola je zabio Josiš Golubar koji je tresao mrežu gostiju u 21. i 48. minuti susreta.Ovom pobjedom su se konačno maknuli s dna tablice koje su sada prepustili ekipi Poleta (C).

Nedeljanec je gostovao kod Mladosti (M) i pobjedom 3:2 vratio na prvo mjesto tablice. Antonio Glavaš je zabio za 1:0 prednost Nedeljanca u 33. minuti, na 1:1 je poravnao Dalibor Solina u 41. minuti utakmice, Tomilsav Medved je pogotkom u 45+1 minuti donio novu prednost gostiju od 2:1, dok je Luka Modrić već u 45+2 minuti donio povećanje prednosti Nedeljanca na 3:1, a konačnih 3:2 je postavio Jurica Prašnjak u 69. minuti utakmice.