Elitna liga: Dubravka-Zagorac svladala Bednju, Novi Marof bolji od Mladosti (M) Foto: Martin Novosel

Elitna liga: Dubravka-Zagorac svladala Bednju, Novi Marof bolji od Mladosti (M)

vv | 20.4.2024. u 19:21h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana dva susreta 21. kola Elitne lige u kojem je Dubravka-Zagorac uspjela pobijediti Bednju sa 4:3. Bednja je povela 1:0 pogotkom Marina Mašića u 15. minuti, na 1:1 je poravnao Nikola Katalenić u 18. minuti, a Katalenić je ujedno bio i strijelac za prednost 2:1 Dubravke-Zagorac u 59. minuti, Bednji je poravnanje rezultata na 2:2 donio Vinko Horvatić u 64. minuti, akasnije i prednost od 3:2 u 72. minuti, no domaćin je na kraju pogotcima Kristijana Ribića u 76. minuti te Nikole Katalenića u 82. minuti ipak došao do pobjede.

Novi Marof je na domaćem terenu slavio sa 3:1 protiv Mladosti (M). Novi Marof je poveo sa 3:0 pogotcima Tina Keliša u 34. minuti, Josipa Sabolića u 38. minuti te Tomislava Harmicara u 41. minuti, dok je počasni gol za goste zabio Jurica Prašnjak u 55. minuti susreta.

nedjelja, 21. travanj, 17:00 sati