Momčad Art metala Junajteda Foto: MNK Junajted

| 7.9.2018. u 20:20h | Objavljeno u Sport

Nakon jučerašnje pobjede protib češkog Atletico Mosta 7:3 i poraza protiv Aramis Mad Dogsa 3:1, varaždinski predstavnik na mininogometnoj Ligi prvaka, Art metali Junajted, slavio je u posljednjem kolu skupine L protiv Herceg Bosne Tirol 11:1 čime su osvojili prvo mjesto u skupini i nastup u 16-ini finala koje se već danas odigralo.

U 16-ini finala su igrali protiv momčadi iz BiH-a Mire AD te su pobijedili s minimalnih 1:0 čime su izborili nastup u osmini finala. Oni su ujedno i jedini preostali hrvatski predstavnik na natjecanju koje se održava u Termama Čatež u Sloveniji, s obzirom da su u 16-ini finala poražena druga dva hrvatska predstavnika Hotel Sport i MNK Dinamo.

Protivnik u sutrašnjem susretu osmine finala im je rumunjski Coriolan Bacau, a utakmica počinje u 10 sati čiji prijenos možete pratiti na službenoj stranici europskog mininogometnog saveza ili na na njihovom Youtube kanalu.