VIDEO, FOTO Zadrugar slavio u derbiju protiv Lepoglave, Dinamo 01 slavio protiv Mladosti (VT)

Dinamo 01 - Mladost (VT) Dinamo 01 - Mladost (VT) Foto: Martin Novosel

Čak 14 golova palo je u samo dva susreta 15. kola Druge ŽNL. U Lepoglavi se igrao derbi susret između trećeplasirane Lepoglave i prvoplasiranog Zadrugara, ali je gost ipak na kraju slavio u golijadi 4:3. Nakon prvog poluvremena rezultat na semaforu je bio 3:2 za Zadrugar. Boja Vručina je za goste zabio golove za 1:0 i 2:1 u 2. i 15. minuti, a Karlo Kolak je zabio gol za 3:1 prednost u 24. minuti susreta, dok su za domaćine zabijali Marko Žuliček u 12. minuti za 1:1 i Renato Jarnjak u 44. minuti za 3:2 u korist Zadrugara. U drugom poluvremenu, Vručina je novim golom u 49. minuti kompletirao svoj hat-trick za 4:2 prednost, dok je na konačnih 4:3 u 88. minuti susreta postavio Mario Sinovec.

Slični susret se odigrao i u Vrbanovcu gdje je domaćin bio uspješniji ovaj puta. Dinamo 01 je slavio protiv Mladosti iz Varaždinskih Toplica s 4:3. Gosti su poveli golom Igora Bešteka u 11. minuti susreta, domaćin prekreće susret golovima Luke Levatića u 22. i 29. minuti te Marija Zadravca u 54. minuti za 3:1 prednost domaćina. Gosti smanjuju na 3:2 golom Borisa Levatića u 68., Marko Hajec golom iz kazenog udarca u 82. vraća na dva gola prednosti 4:2, a konačnih 4:3 u 86. minuti susreta postavlja Levatić svojim drugim golom utakmice.

U ostalim susretima, Rudar 47 je na domaćem terenu poražen od Podravca Kitra s 3:2, Mladost (S) i Orač su remizirali 1:1, Polet (M) je slavio kod Klenovnika s 2:1, a Nova Ves je uvjerljivo svladala Radničkog s 3:0. Susret u Šemovcu između Mladosti (Š) i Bukovčana se nije odigrao.