Budućnost - Obreš Foto: Martin Novosel

VIDEO, FOTO Vodeća Budućnost u derbiju kola svladala Obreš s 2:1

| 25.4.2021. u 19:35h | Objavljeno u Sport

U današnjem derbi susretu 16. kola Prve ŽNL, vodeća Budućnost je na domaćem terenu dočekala Obreš i ostvarila važnu 2:1 pobjedu u svojim ambicijama da osvoje naslov prvaka.

Dejan Stanković je prvo donio prednost domaćinu u 72. minuti, Matija Vrbnjak je povisio na 2:0 u 85. minuti susreta, u 90+1 minuti susreta je na 2:1 smanjio Mihael Mikić. Budućnost je sada vodeća na tablici sa četiri boda više od drugoplasiranog Poleta (T) koji je danas slavio i osmu pobjedu zaredom u prvenstvu svladavši Beretinca s 5:0, dok je Orbreš sada trećeplasirani na tablici sa šest boda manje od Budućnosti.

U preostalim susretima, Sloboda (T) je na domaćem terenu izgubila od Drave Ajaxa sa 6:2, Mladost (M) je slavila 6:0 protiv Poleta (C), a Dinamo (B) je remizirao s Mladošću (Vž) 1:1.

U videu s utakmice Budućnosti i Obreša pogledajte vodeći pogotak Budućnosti kojeg je zabio Dejan Stanković.