Veszprem pred oko 3 tisuće gledatelja u Areni pobijedio PPD Zagreb

| 16.12.2015. u 20:32h | Objavljeno u Sport

U odgođenom susretu 5. kola SEHA Gazprom lige večeras je u varaždinskoj sportskoj dvorani na Dravi mađarski Veszprem pobijedio hrvatskog prvaka PPD Zagreb rezultatom 23:19, poluvrijeme 16:8.

Igrači PPD Zagreba imali su vodstvo na početku susreta i bili su u utakmici do rezultata 4:4, no nakon toga veoma kvalitetna momčad Veszprema zagospodarila je terenom i na poluvrijeme otišla s osam golova prednosti. Uspjeli su igrači PPD Zagreba u 57. minuti doći na samo 3 gola razlike (19:22), ali za više od toga nije bilo snage, pa je na kraju Veszprem zasluženo pobijedio 23:19.

Kod PPD Zagreba Domagoj Pavlović postigao je četiri gola, a Dobrivoje Marković i Zlatko Horvat po 3 gola, dok je kod Veszprema Renato Sulić dao 5, a Ugalde i Marguc po 4 gola.