Nedosuđeni penal usmjerio susret u krivi smjer Foto: Arhiva Varaždinskih vijesti

Varteks izgubio protiv Koprivnice, nedosuđen penal za varaždinsku momčad

| 1.10.2017. u 18:07h | Objavljeno u Sport

NK Varteks je u današnjem 7. kolu Treće HNL Istok na stadionu Slobode ugostio Koprivnicu i izgubio susret rezultatom 3:1, a sve ključno u ovom susretu se dogodilo u drugom poluvremenu.

Unatoč drugom porazu u nizu i četvrtom u sezoni, susret je mogao krenuti sasvim drugim smjerom da je kod rezultata 0:0 sudac dosudio zasluženi penal nakon prekršaja u kaznenom prostoru gostiju nad Tihomirom Šoštarićem, ali je umjesto toga Koprivnica povela 1:0 nakon kontranapada u 61. minuti kojeg je realizirao Nino Brcković.

Gosti su 75. minuti poveli 2:0 golom Kruna Jambrošića, da bi Varteks smanjio na 2:1 golom Dominika Marjanovića, ali su na kraju u sudačkoj nadoknadi gosti postavili konačnih 3:1 drugim golom Jambrošića.