GOTOVO Stjepan Igrec smanjio na 3:1 protiv Orijenta 1919, Varaždin upisao poraz

| 13.8.2021. u 17:28h | Objavljeno u Sport

90+3 minuta - završio susret, Varaždin izgubio 3:1 u prvom kolu Druge HNL na gostovanju kod Orijenta 1919

86. minuta - GOOOL Stjepan Igrec zabija za smanjenje rezultata 3:1 na asistenciju Matije Kolarića

83. minuta - nova opasna prilika Orijenta 1919, ali Andro Švrljuga šalje loptu preko vrata Sentića

78. minuta - promjena u redovima Varaždina, izašao Michele Šego, ušao Noa Vugrinec

77. dvostruka izmjena u redovima Orijenta, izašli Črnko, Macolić i Frigan, ušli Gerc, Mohorovčić i Srzentić

76. minuta - još jedan dalekometan udarac varaždinske momčadi, puca Ivan Posavec, ali lopta ide po sredini točno u ruke vratara Boglića

75. minuta - Leonard Vuk s krila krenuo u sredinu, namjestio se za udarac va 16-erca, lopta završila u rukama domaćeg vratara

65. minuta - kontra Orijenta 1919, Emanuel Črnko imao situaciju 1 na 1 sa Sentićem, ali puca pored vrata

63. minuta - zamjena u redovima Orijenta 1919, izašao strijelac dva gola Kristian Fućak, ušao Matija Matulja

63. minuta - Ivan Posavec u dobroj prilici, ali svirano zaleđe

60. minuta - pad Šega blizu 16-erca, sudac pušta igru

59. minuta - žuti karton za Postonjskog u redovima Varaždina i Fućaka u redovima Orijenta 1919

58. minuta - zamjena u redovima Orijenta 1919, u igru ušao Hodža umjesto Zrilića

56. minuta - dobar udarac Postonjskog u gornje lijeve rašlje golmana Orijenta 1919 koji brani gol paradom

46. minuta - krenulo 2. poluvrijeme, Ivan Posavec ušao umjesto Marija Topića u redovima Varaždina, kao i Stjepan Igrec umjesto Ivora Horvata

45+2 minuta - završilo prvo poluvrijeme, Varaždin gubi 3:0

42. minuta - Marko Stolnik zaradio žuti karton u redovima Varaždina jer je rukom u lice udario suparničkog igrača

37. minuta - GOL Sentić je neuspješno pokušao ispucati loptu koju je Fućak uspio odbiti do svog suigrača Frigana koji pogađa mrežu Sentića

33. minuta - udarac Topića pored vrata Orijenta 1919

32. minuta - žuti karton za Filipa Mekića u redovima Varaždina zbog povlačenja igrača za dres u protunapadu

26. minuta - prva prava prilika za Varaždin, prvo Postonjski izvan 16-erca, brani vratar Orijenta, a onda Topić iz gotovo mrtvog kuta puca prema vratima, ali bez uspjeha

20. minuta - prvi korner za Varaždin

12. minuta - GOL Fućak zabio i drugi gol iz druge prave šanse na susretu za 2:0 protiv Varaždina, iskoristio dobar ubačaj s desne strane, izbjegao zaleđe i zabio glavom u donji ljevi kut vratara

9. minuta - GOL Fućak zabio gol iz prve prave prilike na susretu, dobio duboku loptu na polovici terena, sam krenuo na gol Sentića i u situaciji 1 na 1 svladao varaždinslog golmana

Počela je utakmica prvog kola Druge HNL između riječkog Orijenta 1919 i Varaždina u Rijeci.

Igrači Marija Carevića nadaju se dobrom rezultata već u prvom susretu u sezoni u kojoj se žele odmah vratiti u Prvu HNL.

Početna 11-orka Varaždina je Sentić na golu, Horvat, Grgec, Stolnik i Mekić u obrani, Kolarić, Postonjski, Djou, Vuk i Topić u veznom redu, dok je u napadu Šego.