Uvjerljiva pobjeda stolnotenisačica Varaždina nad Crikvenicom

| 27.11.2016. u 12:09h | Objavljeno u Sport

Stolnotenisačice Varaždina upisale su nove bodove u Superligi za žene. U svojoj dvorani pobjedile su STK Crikvenicu rezultatom 4:0 pritom ispustivši samo 2 seta.

U uvodnom meču prvi reket domaćina Petra Petek svladala je nekadašnju igračicu STK Varaždin Ivanu Knežević rezultatom 3:0. U drugom meču nakon što je vodila rezultatom 2:0, Mihaela Brodar malo je popustila i dozvolila da njezina protivnica Pečanić dođe do poravnanja rezultata 2:2. Ipak u petom setu nije dozvolila da ekipa Crikvenice dode do bodova i slavila je rezultatom 3:2.

U trećem meču za ukupni rezultat 3:0 pobrinula se Bojana Poljak koja je odličnom igrom pobjedila jednu od najperspektivnijih mladih igračica Hrvatske Martu Vukelić rezultatom 3:0. U igri parova domaći trener Saša Suhodolčan izveo je kombinaciju Brodar-Poljak i nije promašio jer su domaće igračice slavile 3:0 pobjedivši par Vukelić-Pečanić. Dovoljno za uvjerljivu pobjedu domaćih stolnotenisačica i ukupnu pobjedu od 4:0.

U slijedećem kolu stolnotenisačice Varaždina iduće subote gostuju u posljednjem jesenskom kolu kod zagrebačke Mladosti.