Tena Kovaček, članica je STK Varaždin

Tena Kovaček i Simon Dvorski srebrni na 4. turniru HSTS-a u Krapini

| 26.2.2017. u 15:38h | Objavljeno u Sport

Perspektivna stolnotenisačica STK Varaždin Tena Kovaček osvojila je na 4. turniru HSTS-a u Krapini srebrno odličje u kategoriji kadetkinja. Bez  poteškoća dosla je do finala gdje je pomalo nespretno izgubila od Hane Lončarević iz zagrebačkog HASTK Mladost rezultatom 3-2.

Naime vodila je rezultatom 2-1 u setovima i u četvrtom setu 10:6, ali je na žalost ispustila četiri vezane meč lopte. U svakom slučaju mlada Tena Kovaček mora biti jako zadovoljna postignutim rezultatom u Krapini.

U ožujku Tena s kadetskom reprezentacijom Hrvatske putuje u Lignano na međunarodno prvenstvo Italije. Na istom turniru u Krapini u konkurenciji klinaca Varaždinac Simon Dvorski iz Željeznicara osvojio je srebrnu medalju.