Rukometašice Koke u prvom pripremnom susretu bolje od ekipe Dugog Sela

Varaždinske vijesti | 14.1.2022. u 16:32h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke uspješno su startale s pripremnim utakmicama u drugom dijelu priprema za nastavak prvenstva. Varaždinske su u dvorani na Dravi bile bolje od ekipe Dugog Sela 35:34, poluvrijeme 19:14.

Boljom igrom u prvom poluvremenu ekipa Koke je u susretu protiv Dugog Sela stekla 5 golova prednosti ponajviše zahvaljujući dobrim obranama vratarki Šopar i Hren te efikasnim igračicama Car s 9 i Laptoš sa 6 golova, koje su bile najefikasnije.

Koka je tijekom cijelog susreta imala rezultatsku prednost, od dva do pet golova razlike, a gošće su smanjile na gol zaostatka na isteku 60.minute.

Uz njih u listu strijelaca upisale su se još Židek i Kuzminski s po 4 gola,Jalušić i Zeba s po 3 gola,Prić i Domjan s po 2 gola, te Koščak i Strahija koje su postigle po 1 gol.

Sljedeća utakmica za ekipu Koke bit će sutra u Zelini protiv istoimenog prvoligaša..