FOTO Prve pobjede Podravine i Varteksa u doigravanjima u Trećoj HNL Sjever

| 29.5.2021. u 19:58h | Objavljeno u Sport

U Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi Sjever odigrane su utakmice 3. kola Lige za prvaka i Lige za ostanak, a oba županijska predstavnika ostvarila su prve pobjede u ovom dijelu prvenstva.

Podravina je na svom terenu u Ligi za prvaka pobijedila Papuk iz Orahovice 1:0,pri čemu je gol odluke postignut u 53. minuti iz kaznenog udarcam a strijelac je bio Antonio Dedić.

Varteks je u Ligi za ostanak, na stadionu Sloboda, s 2:1 bio bolji od Bjelovara. Gosti su imali vodstvo, no domaćin je u drugom dijelu preokrenuo rezultat, a golove su postigli Sven Jazbec u 60. minuti i kapetan momčadi Fran Kukec u 66. minuti iz kaznenog udarca.