Prva ŽNL: Zadrugaru drugi poraz u nizu, remi Mladosti (Vž) i Drave-Ajax Foto: Martin Novosel/Ilustracija

Prva ŽNL: Zadrugaru drugi poraz u nizu, remi Mladosti (Vž) i Drave-Ajax

vv | 5.5.2024. u 20:06h | Objavljeno u Sport

Nakon prvog ovosezonskog poraza u prošlom 22. kolu, u današnjem 23. kolu Lige za prvaka Prve ŽNL, Zadrugar je upisao još jedan poraz. Trnje je s visokih 7:1 porazio jesenskog prvaka Zadrugara na njihovom terenu. Golijada u Hrastovskom je počela u 16. minuti pogotkom Adriana Skupnjaka koji je uz to još zabio i pogotke za 4:0, 5:0 i 7:1 u 56., 64. i 88. minuti, dok su preostale golove za pobjednika zabili Niko Borovec u 28. minuti, Matej Lipić u 30. minuti te Deni Slunjski u 87. minuti susreta, a jedini gol za domaćina zabio je Luka Gerić u 66. minuti utakmice.

U jedinom susretu dana u Ligi za ostanak, Mladost (Vž) i Drava-Ajax su odigrali visoki 3:3 remi. Sve se činilo idealno za varaždinsku Mladost, Dominik Matučec je zabio pogotke za 1:0 i 2:0 u 34. i 60. minuti susreta, a Marko Marciuš je povećao tu prednost na 3:0 golom u 67. minuti utakmice i kad se činilo da će gosti morati priznati poraz, gosti su dostigli visoki rezultatski deficit. Prvo je Petar Jazvić smanjio na 3:1 golom u 73. minuti, isti igrač je zabio i u 81. minuti za 3:2, dok je za konačnih 3:3 zabio Filip Zrnčić u 89. minuti.