Prva ŽNL Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Obreš protiv Plitvice (S) riješio pitanje pobjednika do 51. minute

| 28.9.2019. u 18:52h | Objavljeno u Sport

Obreš je na domaćem terenu došao do uvjerljive 4:0 pobjede protiv Plitvice (S) i tako nanizao i treću pobjedu u nizu u sezoni Prve ŽNL u kojoj su još uvijek neporaženi nakon šest odigranih kola. Nikola Šafarić je zabio za vodstvo 1:0 u 4. i vodstvo 3:0 u 48., za 2:0 je zabio Tomislav Herceg u 10., dok je končanih 4:0 u 51. zabio Luka Kumrić.

Visoku pobjedu na domaćem terenu je ubilježio i Polet iz Tuhovca koji je bio bolji od Novog Marofa s 5:1. Hat-trick za domaćina je zabio Mislav Sakač u 21., 36. i 70. minuti, dok je preostala dva gola za domaćine zabio Denis Bartolec u 62. i 64. minuti, a počasni gol za goste bio je djelo Nikole Šivaka u 27. minuti.

U sutrašnjim utakmicama, vodeća Plitvica (G) će biti na gostovanju kod uvjerljivo posljednjeplasiranog Poleta (C), drugoplasirana Mladost (M) će ugostiti Slobodu ŠN, Sloboda (T) će biti domaćin Mladosti (Vž), Čevo će kod kuće dočekati Beretinec, a Drava Ajax će dočekati momčad Budućnosti.

Sve utakmice će krenuti u 15:30 sati.