Prva ŽNL Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Derbi kola bez pobjednika, Sloboda ŠN i Plitvica (G) odigrali 3:3

| 10.11.2019. u 17:24h | Objavljeno u Sport

Plitvica (G) je vratila prvo mjesto, nakon što se Obreš tamo smjestio sa jučerašnjom pobjedom u 12. kolu prvenstva, ali su sada bodovno izjednačeni s protukonkurentom iz Svetog Ilije, nakon što su danas odigrali neodlučeno sa Slobodom ŠN 3:3.

Plitvica (G) je povela golovima Marija Horvata u 39. minuti i Jošue Horvata u 53. minuti, ali se domaćin autogolom Darija Horvata vratio u susret u 60. minuti. Dominik Blažeković u 69. minuti povisuje na 3:1, ali domaćin nije odustao te je do kraja susreta izjednačio rezultat golovima Svena Jazbeca u 80. minuti i Marka Murselovića u 89. minuti.

Isti 3:3 rezultat se dogodio i na susretu Mladosti (M) i Slobode (T), Polet (T) i Plitvica (S) su odigrali 90 minuta bez ijednog gola 0:0, a susret u Novom Marofu između istoimenog domaćina i varaždinske Mladosti se nije odigrao zbog lošeg stanja nogometnog terena, dok je jedinu pobjedu u današnjim susretima ubilježila momčad Drave Ajax koja je na domaćem terenu uvjerljivo svladala Polet (C) s 5:1.