Paula Žanić (dres s brojem 8) s hrvatskom reprezentacijom u Sofiji u Bugarskoj Foto: HKS

Paula Žanić s kadetskom U-16 reprezentacijom u četvrtfinalu EP-a divizije B

| 21.8.2019. u 10:29h | Objavljeno u Sport

Nakon pet utakmica Europskog prvenstva B divizije, hrvatska reprezentacija, u kojoj nastupa i predstavnica ŽKK Vindi, Paula Žanić, u skupini C čak izborila četiri pobjede i jedan poraz, a prolaz u četvrtfinale su izborili u odlučujućoj petoj utakmici protiv Slovačke koju su pobijedili s 55:34.

Žanić je do sada upisala nastup u svim utakmicama osim utakmice s Izraelom, dok je u utakmicama protiv Norveške i Kosova dobila 10 minuta igre.

Do sada su u skupini pobjeđivale redom Švicarsku sa 65:46, Norvešku s 80:37, Kosovo s 92:36, a izgubile su jedino protiv Izraela s 61:56. U četvrtfinalu ih čeka utakmica protiv reprezentacije domaćina Bugarske koja će se igrati u četvrtak u 17 sati i 15 minuta.