Novi Marof uvjerljivo svladao Polet (C), Čevo i Polet (B) podijelili bod

Prva ŽNL Prva ŽNL Foto: Martin Novosel

Danas su odigrana četiri susreta Prve ŽNL, u kojima je najvišu pobjedu ostvarila momčad Novog Marofa, svladavši Polet (C) na gostovanju s 5:2. Utakmica je bila riješena već do 65. minute susreta, kada je gost imao vodstvo od 5:0. Marko Ključarić je zabio hat-trick za Novi Marof golovima u 24., 38. i 65., a preostala dva gola zabili su Nikola Cecelja u 28. i Tomislav Harmicar u 41. minuti susreta, dok su visoko vodstvo gostiju umanjili Igor Štromar u 71. iz kaznenog udarca i Karlo Leskovar u 84. minuti.

U ostalim susretima, Mladost (Vž) je na domaćem terenu izgubila od novog prvoligaša Beretinca 1:0, Sloboda (T) je bila bolja na domaćem terenu protiv imenjaka Slobode ŠN s 2:0, dok su Čevo i Polet (T) podijelili bodove u 3:3 remiju.