Nogometaši Varaždina drugo kolo zaredom propustili dva gola prednosti, vraćaju se s bodom iz Zagreba

| 4.8.2023. u 21:52h | Objavljeno u Sport

U večerašnjem, prvom susretu 3. kola SuperSport HNL momčad Varaždina je osvojila bod odigravši na stadionu u Kranjčevićevoj ulici s domaćom Lokomotivom 3:3.

Kao i na prošlom susretu Varaždin je i večeras imao dva gola prednosti i to u dva navrata, ali je na kraju završilo bez pobjednika.

Poveli su Varaždinci u 12. minuti golom Mitrovskog, da bi na 2:0 povisio Brodić tri minute kasnije. Lokomotiva je smanjila na 1:2 u 59, minuti golom Kalaice, da bi Brodić svojim drugim golom u 64. minuti ponovo donio Varaždinu prednost od dva gola.

Nakon toga Lokomotiva je postigla dva gola, a strijelac je oba pogotka bio Stojković, u 71. minuti iz igre i u 79. minuti iz kaznenog udarca.

Varaždin je imao 44 posto posjed lopte, uputio je 15 udaraca prema golu, od čega 8 u okvir gola i izveo 7 kornera. Lokomotiva je imala 13 udaraca prema golu,7 u okvir gola i 7 kornera.

Treći je ovo neriješeni rezultat Varaždina u nizu, a u sljedećem,4. kolu, u subotu,12. kolovoza, od 20 sati, ugostit će Rudeš.