Izgubili susret u četiri seta 3:1 (25:17, 25:17, 19:25, 25:12) Foto: Dražen Novosel

Nakon prvaka Mladosti R.K. i Rijeka prejaka za varaždinske odbojkaše u Superligi

| 14.10.2017. u 19:37h | Objavljeno u Sport

Nakon dva odigrana kola u Superligi, odbojkaši Kitra Varaždina imaju dva poraza. U prvom kolu su gostovali kod izrazitog favorita, aktualnog prvaka države Mladosti Ribole Kaštele, dok su u sklopu današnjeg 2. kola također izgubili na gostovanju kod jake Rijeke 3:1.

Prva dva seta su pripala domaćinu identičnim rezultatom 25:17, a u trećem setu su pružili bolji otpor i došli su do prvog osvojenog seta ove sezone 25:19, na žalost, u četvrtom setu je ponestalo snage te su ga izgubili 25:12.

Sljedeći susret 3. kola za varaždinski sastav bit će prvi domaći susret, a protivnik će biti Sisak, koji je također u prva dva kola upisao dva poraza, ali prije susreta sa Siskom, ekipa Kitra Varaždina na domaćem će terenu u sklopu 1. kola Kupa igrati protiv Medicinara. Susret će se odigrati u srijedu, 18. listopada, u 19 sati i 30 minuta u maloj dvorani Arene.