U finalu su se susrele momčadi "Kerobenz" i "Veterani Dubravka" Foto: NK Dubravka Turčin / Facebook

Momčad Kerobenza pobjednik Zimske malonogometne lige Kneginec

I.D./Varaždinske vijesti | 3.1.2016. u 17:03h | Objavljeno u Sport

U subotu, 2. siječnja odigrana je završnica Zimske malonogometne lige Kneginec, a ovogodišnji pobjednik je momčad Kerobenza.

Na putu do finala Kerobenz je u četvrtfinalu svladao momčad DŠR-a Doljan 2:0, a oba zgoditka postigao je Karlo Kutnjak. U polufinalu je "pala" mlada i borbena momčad "Lexi", rezultatom 2:1 (Karlo Kutnjak, Darko Toplak).

Finale je bilo repriza prošlogodišnjeg, naime susrele su se momčadi "Kerobenz" i "Veterani Dubravka". Podsjetimo, prošle godine su "Veterani Dubravka" bili uspješniji boljim izvođenjem šesteraca, no ove godine ekipa Kerobenza zasluženo je slavila u finalu. Već u ranoj fazi utakmice Darko Toplak iz slobodnog udarca zabija za 1:0. Nekoliko minuta kasnije, Karlo Marić preciznim udarcem povećava vodstvo, a pitanje pobjednika pred sam kraj prvog dijela rješava Nikola Bubnjarić. Konačnih 4:0 u drugom je poluvremenu postavio Kristijan Ribić.

Za najboljeg golmana turnira proglašen je Matija Prahić, dok je nagradu za najboljeg strijelca dobio Nikola Bubnjarić.