Čak 10 golova palo je u drugom poluvremenu susreta Foto: Mario Šamec

Lepoglava u Jurketincu zabila tucet golova Omladincu

| 14.5.2016. u 19:31h | Objavljeno u Sport

Čak 12 golova je postigla momčad Lepoglave na gostujućoj utakmici u Jurketincu kod Omladinaca u 18. kolu Druge županijske nogometne lige skupine Zapad za ukupnu pobjedu od 12:0.

Prvo poluvrijeme, koje je završilo vodstvom gostiju iz Lepoglave 2:0, nije sugeriralo ovako visok poraz Omladinca. Marko Žuliček je zabio čak pet pogodaka za Lepoglavu (6., 16. KU, 68., 74. i 81. min), dva je zabio Emil Jug (62. i 88. min), a po jedan su zabili Nino Klas (50. min), Hrvoje Kolarek (56. min), Benjamin Šantalab (58. min), Hrvoje Habek (79. min), dok je gol u 47. minuti bio djelo domaćeg igrača Antonija Plečka.

U jedinoj utakmici 14. kola skupine Istok, drugoplasirana varaždinska Mladost je pobijedila četvrtoplasiranu Mladost iz Varaždinskih Toplica 2:0. Elvis Rog je bio strijelac oba pogotka (9. i 65. min).