Sračinec izgubio 1:0 i tražit će pobjedu vrijednu naslova u sljedećem kolu Foto: Krešimir Đurić

Lepoglava pobjedom protiv Sračinca odgodila odluku o prvaku

| 21.5.2016. u 20:18h | Objavljeno u Sport

Sračinec je imao prigodu da na gostujućoj utakmici 19. kola protiv Lepoglave osigura naslov prvaka skupine Zapad Druge županijske nogometne lige, ali je umjesto toga Lepoglava pobjedom 1:0 odgodila odluku o prvaku na barem tjedan dana.

Jedini pogodak na susretu je pao u 71. minuti susreta, a strijelac je bio Marko Žuliček. U drugom susretu skupine Zapad, Majerje je kod kuće pobijedilo trećeplasirani Dinamo (B) s 2:1 i gotovo sigurno su ga izbacili iz utrke za naslov. Domaćin je poveo u 17. minuti preko Željka Posavca, dok su gosti izjednačili u 23. minuti pogotkom Predraga Dobrotića. Goran Vidović je pogotkom u 88. minuti donio pobjedu Majerju.

U jedinom susretu 15. kola skupine Istok, Mladost (VT) je na domaćem terenu pobijedila Udarnika 32 s 2:1. Dario Sakač je postigao oba pogotka za Mladost (VT) u 32. i 78. minuti, dok je konačni rezultat za goste u 83. minuti postavio Goran Bobek.