VIDEO, FOTO Budućnost bez milosti prema Dinamu (B) , remi Novog Marofa i Obreša Foto: Martin Novosel

VIDEO, FOTO Budućnost bez milosti prema Dinamu (B) , remi Novog Marofa i Obreša

| 5.6.2021. u 21:51h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrane tri utakmice 22. kola Prve ŽNL u kojem je Budućnost na gostovanju kod Dinama (B) zabila čak 11 golova u uvjerljivom slavlju 11:0.

Goran Spasić je zabio čak četiri gola na susretu u 7., 8., 18. i 34. minuti susreta, Sandi Martan je zabio hat-trick golovima u  21., 39. i 43. minuti susreta, dok je Neven Vidaček zabio dva gola u 65. i 81., dok su po jedan gol zabili Dario Presečki u 3. minuti susreta i Dejan Papec u 66. minuti susreta.

U preostala dva susreta su odigrana dva remija. Sloboda (Vž) je odigrala 2:2 protiv Plitvice (S). Sloboda (Vž) je nakon prvog poluvremena bila u 2:0 zaostatku golovima Nikole Sajka u 9. i Marka Prebegovića u 43. minuti susreta, ali su u drugom poluvremenu s dva gola u Alvesa Moreire Thalissona Charlesa u  66. i 70. minuti susreta spasili bod.

Novi Marof i Obreš su u Novom Marofu odigrali remi bez golova 0:0. U sutrašnjim susretima se sastaju Polet (T) i Mladost (Vž), Polet (C) i Drava Ajax, Beretinec i Sloboda (T) te Mladost (M) i Čevo.

Sve utakmice se igraju u 17:30 sati.