Koka izgubila na gostovanju kod Sesveta u zadnjih pet minuta susreta

VV | 16.10.2022. u 20:37h | Objavljeno u Sport

Koka je danas u sklopu petog kola Prve HRL za žene gostovaka kod Sesveta i upisala 32:28 poraz.

Unatoč tome što je gotovo čitav susret varaždinska ekipa gubila, najviše zaostajala u 20. minuti susreta kod rezultata 12:7, Koka se pred sam kraj utakmice vratila u potpunosti u igru te je kod vodstva Sesveta 26:22 napravila seriju od 5-1 i pet minuta prije kraja držala egal 27:27.

Na žalost, nakon toga Koka je svega zabila jedan gol, dok su domaćini zabili pet i time su okončali nadu varaždinskog sastava da se može vratiti u Varaždin s bodovima.

Najbolja igračica u redovima Koke je bila Martina Krajpl sa sedam golova, dok su po pet golova zabile Ines Pifar, Hana Laptoš i Sara Rogina, Nika Strahija je zabila tri, Lara Perić dva i Jana Markulinčić jedan gol.

Koka idućeg tjedna na domaćem terenu igra protiv Dalmatinke.