Kitro Varaždin slavio glatko protiv Rovinja u tri seta za treću pobjedu u nizu Foto: Martin Novosel

Kitro Varaždin slavio glatko protiv Rovinja u tri seta za treću pobjedu u nizu

| 31.10.2021. u 08:02h | Objavljeno u Sport

U nešto manje od 70 minuta, Kitro Varaždin je jučer u maloj dvorani Arene Varaždin ugostio momčad Rovinja i slavio s glatkih 3:0 u sklopu petog kola Superlige.

Prvi set je varaždinski sastav dobio sa sigurnih 25:17, drugi set je bio puno zanimljiviji, ali i njega su varaždinski odbojkaši dobili s 25:23, dok je treći set bio premoćno na strani varaždinskih odbojkaša i dobili su ga s visokih 25:7.

Ovo je za Kitro Varaždin treća pobjeda u nizu, četvrta ukupno u sezoni uz jedan poraz, a trenutno zauzimaju četvrto mjesto u ligi iza neporažene Murse na vrhu tablice s pet pobjeda, druga je također neporažena zagrebačka Mladost s utakmicom manje četiri pobjede, dok je trećeplasirana Ribola Kaštela s jednakim omjerom pobjeda i poraza kao i Kitro Varaždin.

U sljedećem šestom kolu, Kitro Varaždin gostuje kod Marsonije. Utakmica je na rasporedu u nedjelju, 7. studenog, u 17:30 sati.