Juniori Varaždina plasirali se u finale hrvatskog nogometnog Kupa

| 20.4.2022. u 17:55h | Objavljeno u Sport

Juniori Varaždina, trenera Miljenka Mumleka, plasirali su se u finale hrvatskog nogometnog Kupa, nakon što su u današnjem polufinalnom susretu na Gradskom stadionu u Koprivnici pobijedili vršnjake Slaven Belupa rezultatom 1:0.

Gol odluke postigao je Leon Belcar u 20. minuti nadmetanja, na asistenciju Nike Domjanića. Od 73. minute Varaždin je imao igrača manje jer je crveni karton zbog igranja rukom izvan kaznenog prostora dobio vratar Šteko.

Varaždin je utakmicu počeo u sastavu: Šteko - Lukman, Baneković, Lesjak, Telebar - Bujan, Lusavec, Belcar, Havojić - Domjanić, Vugrinec.

U drugom polufinalnom susretu Dinamo je pobijedio u Zagrebu momčad Osijeka 2:1, tako da će se u finalu juniorskog Kupa sastati Dinamo i Varaždin.