Prvi strijelac Ivančice i lige Dominik Božak postigao je gol odluke na današnjem susretu s Nedelišćem Foto: Dražen Novosel

Ivančica do pobjede nad Nedelišćem, sutra Jalžabet dočekuje Bednju

| 2.11.2019. u 16:21h | Objavljeno u Sport

Golovima Nevena Vukmana i Dominika Božaka iz kaznenog udarca momčad Ivančice je danas na svom terenu pobijedila sastav Nedelišća u susretu 11. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin rezultatom 2:1, poluvrijeme 0:0. Gosti u prvom poluvremenu nisu iskoristili kazneni udarac, jer je vratar Ivančice Emanuel Andreić obranio udarac igraču Nedelišća. u drugom današnjem susretu Omladinac je s 4:2 pobijedio Međimurec.

Sutra od 10 sati Sloga će ugostiti Mladost, dok će od 14 sati na sportskom centru u Jalžabetu istoimeni domaćin ugostiti Bednju, Dubravka Zagorac će u Turčinu dočekati Mladost Komet, Nedeljanec će biti domaćin Dinamu iz Palovca,dok će Zelengaj u goste Dinamu iz Domašinca.