Ivan Posavec sa suigračima je proslavio postizanje svog, drugog gola za mladu hrvatsku vrstu

Igrač Varaždina Ivan Posavec strijelac u pobjedi nad Litvom u Vilniusu

| 15.11.2019. u 09:43h | Objavljeno u Sport

Nogometaš Varaždina Ivan Posavec nastupio je jučer za Hrvatsku U-21 reprezentaciju u Vilniusu, u pobjedi od 3:1 nad reprezentacijom Litve, u sklopu kvalifikacijske utakmice za U-21 EURO pod vodstvom izbornika Igora Bišćana.

Posavec je ušao u igru kao zamjena na poluvremenu te je u 73 minuti prekrasnim pogotkom doveo reprezentaciju Hrvatske u vodstvo od 2:1. Susret je završio rezultatom 3:1, a s reprezentacijom su još dva igrača Varaždina Neven Đurasek i Ivan Nevistić.

Slijedeću kvalifikacijsku utakmicu U-21 reprezentacija Hrvatske odigrat će u ponedjeljak,18. ovoga mjeseca u Velikoj Gorici protiv reprezentacije Češke.