Zelengaj je na svom terenu bio bolji od Novog Marofa

| 8.10.2016. u 17:41h | Objavljeno u Sport

U županijskom derbiju u sklopu 8. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin danas je u Kučanu Donjem domaći Zelengaj pred stotinjak gledatelja pobijedio Novi Marof 2:0, golovima Maria Žitnjaka u 59. i Gorana Vugrineca u 70. minuti nadmetanja.

U Murskom Središću Rudar je bio bolji od Plitvice iz Gojanca 3:2, poluvrijeme 1:0.Domaćin je imao vodstvo od 3:0, nakon čega su golove za Plitvicu postizali Luka Tomašić u 73. i Jošua Horvat u 84. minuti susreta,

U ostalim današnjim utakmicama 8. kola Sloboda i Pušćine odigrali su 1:1, a Mladost Komet je u Prelogu pobijedio Polet 2:1.

Sutra od 15.30 sati Varteks će ugostiti Zadrugar, Nedeljanec će biti domaćin Jalžabetu, Međimurec dočekuje ludbrešku Podravinu, a Sloga će u Čakovcu od 10 sati igrati s Nedelišćem.