FOTO Varteks u derbiju osvojio bod protiv lidera, izjednačujući gol primili u 88. minuti, pobjeda Podravine Foto: Dražen Novosel

| 22.4.2023. u 18:53h | Objavljeno u Sport

U derbi susretu 21. kola Treće NL Sjever danas je momčad Varteksa na stadionu Sloboda ugostila lidera prvenstva, sastav Radnika iz Križevaca i odigrala bez pobjednika 3:3, s time da su imali vodstvo do 88. minute susreta.

Varteks je gubio 1:0, pa vodio 2:1 i 3:2, a golove za domaćina postigli su Saše Stojko u 31., Dejan Glavica u 52. i Ivan Dolovski u 86. minuti nadmetanja iz kaznenog udarca.

Podravina je na svom stadionu pobijedila Podravac iz Virja 2:1. Strijelci za domaćina bili su Pavao Zadravec u 49. i Hrvoje Kudumija u 64. minuti susreta.