FOTO U oba subotnja susreta 1. kola Elitne lige slavili domaćini Foto: Martin Novosel

FOTO U oba subotnja susreta 1. kola Elitne lige slavili domaćini

| 20.8.2022. u 20:03h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana prva dva susreta sezone u novokreiranoj Elitnoj ligi te su domaćini u oba slučaja bili bolji od svojih gostiju.

Zelengaj je na domaćem terenu svladao Plitvicu iz Gojanca sa minimalnih 1:0. Jedini gol susreta je pao već u 15. minuti, kada je Marko Marciuš realizirao dosuđeni kazneni udarac za domaćine.

Ivančica je na domaćem terenu upisala sigurnu 3:0 pobjedu protiv Dubravke-Zagorca. Golove za domaćina su redom zabili Ivan Josipović u 40. minuti susreta, Robert Malnar u 49. minuti i Emil Martinčević u 77. minuti susreta.

Sutrašnje utakmice 1. kola Elitne lige od 17:30 sati: