| 25.5.2019. u 19:35h | Objavljeno u Sport

Iako je to bila uglavnom revijalna utakmica za prvaka Druge HNL, NK Varaždina, u zadnjem kolu prvenstva, bili su jako blizu 17. pobjedi sezone, koja im je promakla u posljednjim trenucima utakmice u Sesvetama protiv istoimenog protivnika, utakmica je završila rezultatom 1:1.

Varaždin je u vodstvo doveo mladi 20-godišnji napadač Patrick Osei Kesse Junior pogotkom u 14. minuti, a gol vrijedan boda za domaćine primio je u 89. minuti. Varaždinski sastav je tako sezonu završio s 51 bodom, sa 16 pobjeda, tri remija i sedam poraza te s pet bodova prednosti ispred drugoplasiranog Šibenika.

Na susretu su igrači Varaždina također primili pehar i medalje za osvajanje Druge HNL, a iduće sezone će nastupiti u Prvoj HNL koja će početi već 19. srpnja.