FOTO Prva ŽNL: Derbi kola završio bez pobjednika, Razvitak slavio protiv Drave-Ajaxa Foto: Martin Novosel

| 12.11.2022. u 16:39h | Objavljeno u Sport

Mladost (S) se veseli nakon današnjeg remija 2:2 između Obreša i Mladosti (Vž) u sklopu 13. kola i sutra će imati prilika pojačati svoju poziciju na prvom mjestu. Mladost (Vž) je bolje krenula u susret i vodila je nakon 16. minute sa 2:0 golovima Petra Palatinuša u 8. minuti te Marka Poljana u 16. minuti iz kaznenog udarca, ali se Obreš do kraja susreta vratio u susret golovima Krešimira Bobeka u 50. minuti te Dine Kresingera u 68. minuti susreta. Mladost (Vž) je od 58. minute igrala s igračem manje jer je Nikola Drožđek zaradio dva žuta kartona u 29. i 58. minuti zbog nesportskog ponašanja.

Razvitak je na domaćem terenu svladao Dravu-Ajaxa sa 3:1. Alberto Sinani je zabio gol za 1:0 vodstvo Razvitka u 56. minuti, Sebastian Huzjak je izjednačio u 64. minuti iz kaznenog udarca, ali je nakon toga Luka Delić zabio za novo 2:1 vodstvo Razvitka u 72. minuti, dok je Alberto Sinani zabio za konačnih 3:1 u 78. minuti susreta. I u ovom susret su gosti igrali utakmicu završili s igračem manje, Denis Vuković je isključen zbog dva žuta kartona, prvi u 51. minuti zbog prigovora sucu i drugi u 59. minuti zbog odgurivanja suparničkog igrača.

Nedjeljni susreti, 13:30 sati: