FOTO Prva ŽNL: Beretinec izgubio od Obreša, slavlje Zadrugara protiv Mladosti(S) Foto: Dražen Novosel

| 30.4.2023. u 19:48h | Objavljeno u Sport

U današnjih pet susreta 22. kola Prve ŽNL, Zadrugar je protiv jedne od boljih momčadi lige Mladosti (S) izborio pobjedu od 4:2. Zadrugar je imao prednost od 3:0 pogotcima Dario Struškog u 33. i 42. minuti te Igora Štimca u 61. minuti, gosti su smanjili na 3:1 pogotkom Marka Marciuša u 67. minuti, a Struški je svojim trećim golom povećao prednost domaćina na 4:1 u 74. minuti susreta iz kaznenog udarca, dok je konačnih 4:2 postavio Mario Kranjec u 2. minuti sudačke nadoknade također iz kaznenog udarca.

Beretinec je bio domaćin Obrešu koji je s minimalnih 1:0 svladao svog domaćina. Jedini pogodak zabio je Dino Kolar u 30. minuti susreta.

Vodeća Plitvica (S) je gostovala kod Mladosti (VT) i slavila je s uvjerljivih 4:0. Golove su redom postigli Marko Kozjak u 5. minuti, Alan Novko u 10. minuti, Lovro Težački u 21. minuti te Karlo Kolak u 24. miniti susreta.

Još jedan kandidat u utrci za naslov prvaka, Razvitak je na domaćem terenu ostvario uvjerljivo slavlje sa 4:1 protiv momčadi Čeva. Čevo je povelo pogotkom Luke Mavrića u 37. minuti, ali je domaćin sve preokrenuo golovima Marka Grčića u 62. minuti, Matije Raka u 72. minuti, te Alberta Sinanija u 74. i 89. minuti susreta.

Sloboda (T) je na domaćem terenu bila bolja od varaždinske Mladosti sa 4:1. Sloboda (T) je povela golovima Branislava Slunjskog u 31. minuti te Nikole Grđana u 45. minuti, Mladost (Vž) je smanjila na 2:1 golom Edija Velagića u 56. minuti, dok je Sloboda (T) zabila još dva pogotka u 81. i 90. minuti, a strijelac je bio Igor Habuzin.