FOTO Podravina remizirala s Koprivnicom, Varteks poražen kod Papuka Foto: Martin Novosel

FOTO Podravina remizirala s Koprivnicom, Varteks poražen kod Papuka

| 20.8.2022. u 19:44h | Objavljeno u Sport

Danas su oba domaća predstavnika Treće HNL Sjever odigrala svoje prve susrete u novoj sezoni, a Podravina je bila bolje sreće te je na domaćem terenu remizirala protiv gostiju iz Koprivnice sa 1:1, dok je Varteks na gostovanju kod Papuka upisao 2:0 poraz.

Podravina je povela u susretu pogotkom Tomislava Hercega u 67. minuti, ali slavlje je bilo kratkog vijeka jer je Koprivnica došla do izjednačujućeg gola već u sljedećoj 68. minuti susreta, a strijelac pogotka je bio Luka Artuković. Mreže su nakon toga mirovale do kraja susreta.

Varteks je na gostovanju kod Papuka sigurno želio više, ali ostao praznih ruku. Domaćin je poveo u 18. minuti pogotkom Marina Vratkovića, dok je konačnih 2:0 postvaio Marin Zdelar u 43. minuti susreta.