FOTO Odbojkašice 5. i 6. razreda OŠ Ivan Kukuljević Sakcinski iz Ivanca osvojile naslov prvakinja Hrvatske

| 5.6.2022. u 15:30h | Objavljeno u Sport

Na završenom državnom prvenstvu školskih sportskih društava u Vinkovcima djevojčice 5.i 6. razreda Osnovne škole Ivan Kukuljević Sakcinski osvojile su 1. mjesto i zlato, što je fantastičan uspjeh jer O.Š. Ivan Kukuljević Sakcinski i IKS Ivanec osvojili su naslov državnih prvakinja prvi put u povijesti škole.

U polufinalu O.Š.IKS Ivanec pobijedila je O.Š.Antun Mihanović Osijek sa 2:1 u setovima ,a zatim je u finalu svladala O.Š.Vodnjan sa 2:0 u setovima ( 25:15,25:21).

U utakmici za 3. mjesto i brončanu medalju O.Š.Antun Mihanović Osijek pobijedila je O.Š. Vodice sa 2:1 u setovima.

Za ekipe Osnovne škole Ivan Kukuljević Sakcinski nastupile su učenice koje su sve članice ŽOK –a Ivanec i to Laura Solina,Lana Putarek,Zara Škorak,Eva Levanić,Patricia Belač,Nika Končevski , Eli Lepoglavec , Nives Hrgar, Lana Osonjački,Tara Pavlina ,Marta Šenjuk i Lu Miklaužić. Voditelj ekipe bio je Ivan Hrg.