FOTO Mladost (VT) s pobjedom 8:0 preuzela vrh tablice, Orač i Podravac (Sv) podijelili bod Foto: Martin Novosel

| 20.3.2022. u 18:33h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrani ostali susreti 15. kola Druge ŽNL u kojem je Mladost (VT) na domaćem terenu ostvarila visoku i uvjerljivu 8:0 pobjedu protiv Novakovca s kojom su preuzeli vrh tablice od Radničkog.

Boris Levatić je u pobjedi Mladosti (VT) utkao hat-trick golovima u 5., 16. i 89. minuti susreta, a ostale golove su zabili Dario Sakač 9. minuti, Dalibor Novak 35. minuti susreta, Marsel Bedeković 68. i 85. minuti susreta te Antonio Šestak 75. minuti susreta.

Danas se igrao derbi začelja tablice u kojem su se susreli domaći Orač i Podravac (Sv) u Petrijancu. Podravac (Sv) je poveo golom Mihaela Soldata u 24. minuti, Vanja Vukešin je izjednačio u 45. minuti, Marin Šincek je donio 2:1 vodstvo Oraču u 61. minuti, dok je Leon Vuković zabio za konačnih 2:2 u 85. minuti susreta.

U ostalim susretima, Lepoglava je svladala Polet (M) s 2:1, Dinamo (B) je remizirao s Novom Vesi u susretu bez golova, dok je Dinamo 01 odigrao 1:1 remi s Podravcom Kitrom.