FOTO KUP HRVATSKE Pred rekordnim brojem gledatelja Bednja ugostila Osijek i hrabro pala Foto: Dražen Novosel

| 15.9.2021. u 17:47h | Objavljeno u Sport

Pred rekordnih oko 1500 gledatelja danas je na igralištu Kod mosta u Beletincu momčad Bednje ugostila sastav Osijeka, koji je opravdao ulogu favorita, ali domaći četvrtologaš dobro se nosio s jednim od kandidata za titulu prvaka Hrvatske.

Od 87. minute Osijek je imao igrača manje na terenu jer je izravni crveni karton dobio vratar Marko Malenica koji je u obečavajućoj situaciji za gol srušio Marina Mašića.

Strijelci za pobjedu Osijeka s 3:0 bili su Cheberko u 3., Bočkaj u 29. i Daku u 77. minuti nadmetanja.

Momčad Varaždina svoj će susret 1/16 finala hrvatskog Kupa odigrati iduće srijede u Zagrebu sa Sesvetama.