FOTO Koka do uvjerljive pobjede protiv Zeline 37:22 Foto: Martin Novosel

FOTO Koka do uvjerljive pobjede protiv Zeline 37:22

| 7.5.2022. u 18:40h | Objavljeno u Sport

Koka je u današnjem domaćem susretu 24. kola Prve HRL za žene, došla do lagane i uvjerljive pobjede protiv zadnje ekipe prvenstva, Zeline koju su pobijedili s 37:22.

Koka se već u 18. minuti susreta odvojila na +5 razlike i od tada se samo povećavala gol razlika. Na poluvremenu su imale prednost od 17:10, a do kraja susreta su udvostričile prednost na +15.

Najraspoloženije igračice u redovima Koke su bile Ena Car, Tea Jalušić i Nera Kuzminski sa po šest golova, dok su po četiri gola zabile Lara Perić, Hana Laptoš i Nika Strahija, a u redovima gostiju je najbolja bila Mirna Vučković sa sedam postignutih golova. Vrijedi spomenuti i učinak Dore Potočnjak na golu Koke koja je sakupila 11 obrana od 27 udaraca sa 40,7 posto ostvarenih obrana.

U sljedećem 25. kolu, Koka na domaćem terenu, posljednjem susretu na domaćem terenu dočekuje ekipu Zrinskog.