Nikola Bubnjarić (crveni dres) zabio pobjednički gol za Slobodu ŠN Foto: Martin Novosel

| 16.3.2019. u 18:27h | Objavljeno u Sport

U današnja prva dva susreta 14. kola Prve županijske nogometne lige nakon zimske pauze, Sloboda ŠN je na domaćem terenu slavila protiv Mladosti (M) s 1:0, dok je vodeća Ivančica ostvarila svoju 11. pobjedu na gostovanju kod Drave (SĐ) pobijedivši 4:1.

Sloboda ŠN je do pobjede protiv Mladosti (M) na domaćem terenu stigla golom Nikole Bubnjarića u 24. minuti, dok su za Ivančicu na gostovanju golove zabili redom Mihael Jerebič u 3., Leon Gregur u 45. te Dominik Božak u 53. i 77. minuti, dok je počani gol za domaćina zabio Dario Prlog u 4. minuti sureta.