FOTO Druga ŽNL: Polet (M) pobijedio protiv Radničkog sa 4:1 Foto: Martin Novosel

FOTO Druga ŽNL: Polet (M) pobijedio protiv Radničkog sa 4:1

VV | 14.5.2022. u 20:42h | Objavljeno u Sport

Najviše golova u današnjim susretima 23. kola Druge ŽNL, palo je u Martijancu gdje je domaći Polet (M) dočekao Radnički iz Hrženice i slavio s 4:1.

Marin Golubić je domaćinu donio prednost od 1:0 u 42. minuti, na 2:0 je u 49. minuti povisio Denis Balažinec, domaćin je golom Teru Hashimota u 55. minuti vodio sa 3:0, na 3:1 je smanjio Boris Crnković u u 63. minuti susreta, dok je konačnih 4:1 postavio David Božić u 74. minuti susreta.

Lepoglava je na domaćem terenu dočekala Orač i slavila s 3:1. David Čretni je zabio za 1:0 u 4. minuti susreta, na 2:0 prednost domaćina je povisio Stiven Očurščak u 14. minuti, na 2:1 je smanjio Pavao Križanec u 24. minuti, dok je konačnih 3:1 postavio Slaven Vuglač u 60. minuti susreta. Lepoglava je slavila unatoč tome što su već od 32. minute bili primorani igrati s igračem manje jer je Karlo Jug Karlo zbog silovitog odgurivanja protivničkog igrača u predjelu prsa u vrijeme prekida igre zaradio izravan crveni karton.

U jedinom preostalom susretu dana, Lunjkovec i Dinamo 01 su odigrali remi bez golova. U sutrašnjim susretima, sastaju se Nova Ves i Mladost (Š), Podravac (Sv) i Podravac Kitro, Novakovec i Razvitak te Mladost (VT) i Dinamo (B). Sve utakmice se igraju u 17 sati.