FOTO Cratis Varaždin imao meč loptu pa izgubio u pet setova od Centrometala Foto: Martin Novosel

FOTO Cratis Varaždin imao meč loptu pa izgubio u pet setova od Centrometala

| 6.3.2024. u 20:31h | Objavljeno u Sport

Utakmica protiv Centrometala je kao i prijašnje dvije ove sezone, opet bila napeta do samog kraja, ali nakon pobjede u Kupu, Cratis Varaždin je ovaj puta morao priznati 3:2 poraz, u sklopu 20. kola Superlige.

Centrometal je bolje ušao u susret, uzeo prvi susret sa 25:18, druga dva su otišla u korist varaždinskog sastava sa 25:20 i 25:19, četvrti je odlično počeo za Cratis, poveli su sa 8:2, ali prokockali su tu prednost, iako su na kraju kod 24:23 imali meč loptu, ali Centrometal je na kraju uzeo četvrti set sa 28:26.

U drami petog seta, Cratis je igrao s ozlijeđenim Lukom Somođijem koji je na kraju zamijenjen Stojićem, a Centrometal je iskoristio to i slavio sa 15:9.

U sljedećem 21. kolu Superlige, Cratis Varaždin ide na gostovanje kod Murse.