EYOF 2022. Janko Kišak osvojio srebro s novim hrvatskim rekordom, Jana Koščak izborila finale

| 28.7.2022. u 18:21h | Objavljeno u Sport

Član varaždinskog Atletskog kluba Sloboda Janko Kišak osvojio je srebrnu medalju s novim hrvatskim rekordom u današnjem finalu utrke na 110 metara prepone na 16. izdanju EYOF-a,Europskog olimpijskog festivala mladih u Banskoj Bystrici.

Kišak je utrku istrčao za 13,74 sekunde, a slavio je češki predstavnik Matyas Zach s rezultatom 13.60.

Druga članica varaždinske Slobode Jana Koščak danas se plasirala u finale skoka u vis, koje je na rasporedu sutra u 10 sati i 10 minuta.